DİN-BİR-SEN İSTANBUL, DİN GÖREVLİLERİYLE İFTAR PROGRAMINDA BULUŞTU.

Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası (Din-Bir-Sen) İstanbul il başkanlığı, Ümraniye de görev yapan din görevlilerini iftar programında ağırladı.


Ümraniye Necip fazıl sosyal tesislerinde gerçekleşen programa, dindirsen genel başkan yardımcısı Şükrü Şahin, Belediye başkan yardımcısı Mesut Özdemir, ilçe başkanları ve görev yapan imam-hatip, müezzin, kayyım, Kur’a kursu eğitmenleri ile aileleri katıldı.

Program çakmak merkez cami imam hatibi Ahmet Bilal Erdem’ in Kur’ anı kerim tilavetiyle başladı.

İftarda Din Bir Sen İstanbul İl Başkanı İsmet PAK konuşma yaptı, konuşmasında her yıl geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar programına yoğun katılım gösteren herkese teşekkür etti, siz değerli üyelerimiz ve aileleri bizler için çok önemli, sizler bu tür etkinliklerimize katıldığınızda bizler mutlu oluyoruz, birlik beraberliğimiz için bu tür programları önemsiyoruz dedi.

Programda dindirsen Genel başkan yardımcısı Şükrü şahin bir konuşma gerçekleştirdi, konuşmasında yoğun katılımlarından dolayı üyelerimize teşekkür etti. İstanbul şube kurma noktasında emin adımlarla ilerliyor sizlerin desteği bizlere güç, kuvvet veriyor, her zaman söylediğimiz gibi kimseyi ötekileştirmeden, ayrıştırmadan birlik beraberlik içerisinde hizmetlerimizi devam ettirmeliyiz dedi.

Ümraniye belediye başkan yardımcısı Mesut Özdemir ise selamlama konuşmasında, mübarek ramazan ayında siz değerli din gönüllüsü hocalarımızla bir sofrada buluşmaktan onur duyduk, ramazan ayında çok yoğun hizmetlerinizin olduğunu biliyoruz, bu yoğunluk içerisinde, böyle güzel bir ortamda buluşmuş olmamız bizi ziyadesiyle memnun etti. Bu programı organize eden il başkanına ve ekibine teşekkür ederiz dedi. Bizlere bu mekanı tahsis eden Ümraniye Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım beyefendiye Ümraniye Belediye Başkanı danışmanımız selamet Aygün başkanımıza ve SKM başkana İlyas Bey'e de İstanbul il başkanımız teşekkürlerini ifade etti

Program ezanın okunması ile oruçlar açılarak, dua ile sona erdi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net