Din-Bir-Sen İstanbul'dan Üyelerine Boğaz Turu...

Din-Bir-Sen İstanbul il başkanlığı Tarafından düzenlenen Boğaz Turu…

17 Aralık Pazar günü Üsküdar valide sultan gemisi ile başlayan Boğaz turu, Din-Bir-Sen üyelerinin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Program gemi rehberi eşliğinde boğazın incileri, tarihi eserleri, detaylı bir şekilde katılımcılara anlatıldı.

Boğaz Turunu, Din-Bir-Sen İstanbul İl Başkanlığı tarafından düzenlendi. Tura, Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yard Şükrü Şahin, İl Başkanı İsmet Pak ve Yönetim kurulu üyeleri, İlçe Başkanları, Üyeler ve aileleri katıldı.

Tur esnasında program düzenleyen il yönetimi, Filistin ve gazzedeki şehit kardeşlerimiz için Ümraniye çakmak merkez cami imam hatibi Ahmet Bilal Erdem hocanın okuduğu kur’anı kerim tilavetleriyle başladı.

Genel Başkan Yardımcısı Şükrü Şahin bir konuşma yaptı:

Genel Başkan yardımcısı Şükrü Şahin burada bir konuşma yaptı. Konuşmasında İstanbul İl Başkanı ve yönetimine teşekkür eden Şahin, şunları söyledi: “Din-Bir-Sen büyük bir ailedir. Bu ailenin içerisinde yer alan her fert bizim kardeşimizdir. Bu kardeşlik bağı hiçbir şekilde bozulmaz. Üyelerimiz için her türlü fedakârlık yapmaya biz hazırız. Özlük haklarından, sosyal haklara kadar eksikleri paylaşmaya dillendirme gayret ediyoruz. Bir ay önce gerçekleştirdiğimiz 14.  il başkanları toplantısında 32 maddelik görüş ve önerileri aldık hemen gerekli mercilerle bu önerileri, görüşleri paylaştık paylaşmaya da devam edeceğiz dedi.

İl Başkanımız İsmet Pak ve yönetimine bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu büyük aileyi bir araya getirdi. Ailelerin tanışmasına ve kaynaşmasına vesile oldu. Güzel dostluklar kurulmasına önderlik etti. Bunun gibi etkinlikler aile bağlarını güçlendirir. İl Başkanlarımıza buradan çağrıda bulunuyorum: İmkânlar ölçüsünde çeşitli etkinlikler düzenleyin. Din-Bir-Sen üyelerinin ve ailelerinin birbiriyle tanışmasına ve kaynaşmasına vesile olun. Bunu özellikle rica ediyorum. Bu vesile ile burada aramızda bulunan değerli Din-Bir-Sen üyesi kardeşlerimi muhabbetle selamlıyor, Allah (cc.)’a emanet ediyorum.”

İstanbul Anadolu Yakası İl Başkanı İsmet Pak bir konuşma yaptı:

Din-Bir-Sen İstanbul İl Başkanı İsmet Pak yaptığı konuşmada, üyelerimize yönelik yaptığımız Boğaziçi turu gezimize yoğun teveccüh gösteren üyelerimize, ailelerine çok teşekkür ediyorum.  Pak, sendikamızın vermiş olduğu yetkiyle aralıklarla üyelerimizi bir araya getirmeye, sosyal aktivitelerde buluşturmaya gayret ediyoruz. İstiyoruz ki din gönüllüsü hocalarımız birbirleriyle daha çok kaynaşsın ve tanışsınlar. Bu amaçla biz her 3 ayda bir program tertip etmeye çalışıyoruz. Nasip olur önümüzdeki süreçte şubeyi kurduğumuzda bu aktiviteleri daha da artacağız inşallah. Genel merkez tarafından bastırılan takvimler, çeşitli hediyeler, Filistin’e destek olmak adına aldığımız atkıları üyelerimize takdim ediyoruz dedi.

Program sonunda dilek ve temenniler alınarak boğaz turu gezisi tamamlanmış oldu.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net