GELECEĞİMİZE DİNAMİT KOYDURMAYIZ

Son günlerde artan İslam karşıtlığı ve dini değerlere yönelik çirkin ithamlara bir tepkide Din-Birsen genel başkanı Yusuf Özdemir’den geldi.

Başkan Özdemir; İslam’ın kendi içinde bütünlük ve çok kapsamlı anlamlar içeren doğaüstü, kutsal ve ahlaki öğeler barındıran çeşitli ibadetleri üzerinden tahkir, tezyif ve istihfafa başvuranların karşılarında kendilerini bulacağını ifade etti.

Namaz, oruç, kuran tilaveti ve yağmur duası gibi birçok anlam içeren değerlerin insanların kalp ve ruh dünyasını aydınlattığını ifade eden Başkan Özdemir kalpleri kararmış olanların yüce İslam’ın değerlerini karalamaya güçleri yetmeyecektir dedi.

Televizyon programında Halk TV program sunucusu Ayşe Nur Aslan'ın maddiyat üzerinden örnekler vererek yaptığı açıklamaya sert tepki gösteren Özdemir; gençlerimizin ve halkımızın üzerinde kararmış ruhlarının ve ideolojilerinin propagandalarını İslam üzerine yapmak gibi tedavisi zor bir hastalığa yakalananların tedavisi maalesef mümkün değildir, ölümün kıyısında son demlerini kuşananların, hala dünya zenginliğinin geçici olduğunu anlamaktan uzak olanların, altın gümüş üzerinden bile İslam’la hesaplaşmaya çalıştıklarını ifade etti.

Dini değerlerimiz bize izzeti ve şerefi Allah’ın kitabı ve peygamberin sünnetinde bulacağımızı açıkça beyan etmiştir ve bizler binlerce yıldır hakkın ve hakikatin lezzetine ermişler olarak bu kutsiyetlerimizi bize emanet edildiği gibi aktaracağız dedi.

Toplumda, hayatın doğal akışı içerisinde yaşanan her türlü olumsuzluğu bu milletin değerleri ile hesaplaşmaya götürmenin Mekke müşriklerinin hasleti olduğu hepimizin malumudur dedi.

Ne yağmur duasına dil uzatan dilsiz Yılmaz Özdil'in ne de kararmış ve köhnemiş ideolojik hastalıklar pençesinde kıvranan Ayşe Nur Aslan'ın İslam'a ve değerlerine söz söyleyecek çapları ve ilimleri yoktur dedi.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net