Hangi Virüs Daha Tehlikeli?
Çalışan-Sen ve Din-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Menderes Ateş, son günlerde İslam'a ve İslami değerlere saldıran iflah olmaz koronavirüslere seslendi:
 
Rabbini ve haddini bilmeyen bazı insan müsveddeleri, bütün dünyanın virüsle mücadele ettiği şu zorlu dönemde:  Ülkemizin büyük bir gayret göstererek Avrupa nın bile başaramadığı işleri başarıp dahada ileri giderek eğitim alanında ögrencilerimize uzaktan eğitim fırsatı sağlarken korana virüsünden daha tehlikeli bir zihniyet ortaya çıkıp verilen eğitimin içeriği ile değil de öğretmen kardeşimin kılık kıyafeti ile uğraşan   rolmodel olamayacağını beyaneden hezeyanlarına şahit oluyoruz oysaki bu ulkenin kadınlarının rol modelleri Nene hatunlar Kara Fatmalar Ayşe kadınlar oldugunu bilmeyecek kadarda cahilmüsveddeleri bununlada kalmayıp“150 bin imam bir doktor etmez” hezeyanını dillerine dolayarak gözbebeğimiz imam kardeşlerimize saldırma küstahlığında bulunmuşlardır..Her zaman en başta doktorlarımızı alkışlayan imamlarımızı,bu zorlu günde canhıraş mücadele ile çalışan doktorlarımızla kıyaslama yapmak ise,en büyuk aymazlık ve ahlaksızlıktır.
 
Öncelikle gönül sarayımızın ve kalbimizin başköşesinde taht kuran 150 bin İMAM kardeşimizi en derin sevgi ile selamlıyor, hürmet ve muhabbetle kucaklıyorum. İmamlarımız,bizim gönlümüzde ve hafızamızda âbideleşmiş, ve destanlaşmış mine'l-bâb ile'l- mihrab olan gönul ve ruh doktoru kahramanlarımızdır. Her biri değeri paha biçilmez bir cevherdir. Oysa cevâhir kadrini cevher fúruşan olmayan anlayamaz.
Doğumumuzda kulaklarımıza ezan ve kamet okuyarak adımızı koyan, öldüğümüzde bizi temizleyip,namazımızı kıldırdıktan sonra dualarla ebedi aleme uğurlayan,nişanımızda,nikahımızda ve düğünümüzde yanıbaşımızda olan, her ihtiyaç duyduğumuzda ilk imdadımıza koşan, kahraman ve yiğit 150 bin İMAM kardeşimize minnettarız. Böylesi ulvi hizmetlerinden dolayı onları alkışlıyor ve asla yalnız olmadıklarını haykırıyoruz.
 
Bu aziz ve necip milletin % 99,9’u dininin şerefli görevlisi fedakâr ve yiğit imamlarımızı başına taç eder. Onlara hürmet ve muhabbet besler. Onları kemâl-i edeple dinler ve daima başköşeye onları layık görür. İmamlarımız, Rasülüllah Efendimiz’in varisleri oldukları ve mihrabının sahibi bulundukları için; milletimizin öncüleridir. Örnekleri ve önderleridir.
 
Peki bizim gözbebeğimiz ve baş tacımız imamlarlarımıza acaba kimler dil uzatmaya yeltenir? Umrecilerimizi, virüsün sebebi gibi kimler lanse eder. Hangi yaratıklar bundan rahatsız olur?
 
Elbetteki bu sualin cevabı, bu aziz milletin içinde coronavirüsten daha tehlikeli olarak bulunan ve milletimizin dini ve milli değerleriyle doku uyuşmazlığı yaşayan geni ve kanı bozuk, cibilliyetsiz ve sünnetsiz % 0,1’i teşkil eden çukur insan müsveddeleri olacaktır. N.Fazıl , “bu habis ur ve virüs türü insanlar için asla “alçak” kelimesini kullanmayın. Zira alçağın da bir seviyesi vardır. Bunlara ÇUKUR deyin…” derdi.
İmam kardeşime dil uzatan ve “150 bin imam bir doktor etmez” hezeyanıyla salyasını akıtan ve zehrini kusanlar, virüs yaratıklı çukur insan müsveddeleridir bu rezil ve kepazeler…
 
Bu çukur insan müsveddelerinin derdi ,aslında ne başörtüsü ne imam kardeşlerimizdir . Onların derdi İmanladır ve İslamladır. Lakin imana ve İslam’a açıktan hakaret ertmeye ceasret edemedikleri için, İslam’ın ve imanın sembölü mümtaz imamlarımıza saldırmaktadırlar. Dolayısıyla bizim inancımıza, imanımıza ve dinimize saldırmaktadırlar. Aynı şekilde bu çukur insan müsveddeleri sık sık Osmanlı’ya da saldırırlar. Aslında onların derdi Osmanlı değil, Osmanlı’nın islamıdır.
 
Bu hastalıklı ruha sahip olan ve insanlıktan nasibini alamayan insan müsveddeleri, az da olsa dünyanın her ülkesinde bulunur. Lakin öteki yoldaşları, “150 bin papaz bir doktor etmez” diyecek kadar çukurlaşmamışlardır. Kafalarını hristiyanlıkla ve papazlarla bozmamışlardır… Bizdeki gen ve kanları bozuk olanlar cinnet halinde imamlarımıza saldırmaktadırlar.
 
Bakarsınız bunlardan bazıları, akıllarını orak ve çekiçle bozmuş iflah olmaz Allahsız Marksist ve Leninstlerdir. Bazıları PKK yanlısı teröristlerdir. Bazıları şeytana papucunu ters giydirecek kadar şeytanlaşmış mahluklardır. Hâbil’in karşısındaki kâtil Kâbillerdir. Hz. Hârun’un karşısında duran Kârunlardır. Nemrud’un, Firavun’un ve Ebucehil’in günümüzdeki temsilcileridir. Bazıları da gazeteci müsveddeleridir. Aslında gazetecilik çok şerefli bir meslektir. Bu rezil ve kepazeler, şerefli gazeteci mesleğinin şerefsiz temsilcileridir. Bunlar,arpalarını düşmanlardan alırlar. Tamamı, düşman devlet istihbaratlarının satılmış maaşlı kalemşörleridir. Bunlar kendilerini kamufle etmek için, Kemalizm ile laikliği kalkan olarak kullanacak kadar cibilliyetsizdirler. Sıkıştıkları anda oraya sığınırlar.Dokunulmaz değerlerimize adeta bir kene gibi yapışmış asalaklardır. Soyadı kanunuyla adını ve soyadını değiştirmiş ve toplum içinde aslını gizleyen sünnetsiz,Ermeni ve Rum artıklarıdır. İşin üzücü tarafı, az da olsa bizim bazı saf ve cahil kesimin bu hakikatleri görecek feraseti ve basireti olmadığı için bu kepazelere tölerans göstermesi ve onları adam yerine koymasıdır. Mevlam onlara da hidayet, feraset ve basiret lutfeylesin inş.İşin başka tuhaf tarafı da,sağken hakaret ettikleri şanlı imam kardeşimin karşısına gelip dik durma cesareti gösteremeyen bu soysuzlar,öldüklerinde yatay halde imam kardeşimin önünde hizaya gelmeleridir. Bu hakaretleri not edip kıldırmamak lazım bunların cenaze namazıni aslında... İmamlarımiz buna rağmen,hoşgörülü olabilecek erdemi de gösterebilmektedir.
 
Rabbim, imamını, imanını ve İslamını başına taç eden milletimizi ve devletimizi ilelebet pâyidar eylesin. Bu tür insan kılıklı zındık mikropların ve bir ibret ve hikmet olarak yaratılan coronavirüs gibi mikropların şerrinden bütün insanlığı muhafaza eylesin.
 
Ne mutlu İmam olan önderlerimize…
Ne mutlu imamına ve imanına sahip çıkan kadirşinas insanlarımıza…
Ey insan müsveddesi sen benim ifadem ve hızımsın
Şerefli İmam kardeşim! Sen de benim kutup yıldızımsın
Bırak bu hastalıklı ruhların hezeyanlarını,
Sen bizim gönlümüzdesin. Bize sen lâzımsın.
Biz imam kardeşlerimizi başımıza taç edip koyarız
Onları muhabbetle hem sever hem de sayarız
Ülkemde 150 bin yiğit ve şerefli din gönüllüsü olduğu için
Bahtiyarız dostlar . Keşke sayıları 300 bin olsa
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Menü
 
Ana Sayfa
Foto Galeri
Video Galeri
İletişim
Bize Ulaşın
0312 232 70 20
[email protected]
Din-Bir-Sen | Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası

Gazi Mustafa Kemal Bulvarı (GMK Bulvarı) No:39 / 20-21
Maltepe Çankaya / Ankara
Tel :+90 312 232 70 20
Fax :+90 312 232 70 21
Gsm:+90 530 505 63 36

[email protected]

 

Vergi Dairesi : Mithatpaşa V.D.        Vergi Numarası : 879 062 1718
IBAN NO : TR56 0001 0004 7152 5286 9150 01


 

© 2012 Tüm Hakları Saklıdır
Tasarım & Yazılım :
Networkbil.net